Kosmetyki samochodowe » chemia kosmetyczna do pielęgnacji auta


 

Firma Promalak Południe posiada w swojej ofercie bogatą ofertę kosmetyków samochodowych uznanych na rynku marek:

  • K2 Perfect

Kosmetyki samochodowe linii K2Perfect to efekt połączenia wieloletniego doświadczenia z miłością do samochodów. Te dwa solidne fundamenty, są podstawą, na której od lat budowana jest marka K2. Szeroki asortyment produktów, atrakcyjna cena i wysoka jakość wyrobów to tylko kilka z atutów firmy, dzięki którym stanowi ona najbardziej rozpoznawalną na polskim rynku markę związaną z pielęgnacją samochodów.

  • Formula 1

Amerykańska marka kosmetyków samochodowych dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących produktów, które gwarantują doskonałe właściwości zarówno w dziedzinie czyszczenia, jak i długotrwałej ochrony. Kosmetyki samochodowe Formula 1 cechuje łatwość i szybkość użycia, trwała ochrona oraz lustrzany połysk. Formuła produktów oparta jest na najtwardszym na świecie naturalnym wosku Carnauba, będącym numerem jeden pośród wosków stosowanych w kosmetykach samochodowych. Ponadto produkty Formula 1 są wzbogacone dodatkami gwarantującymi wzmocnienie koloru i brylantowy połysk.
 

  • Versachem

VersaChem to amerykańska marka produktów do uniwersalnych i szybkich napraw. Produkty doskonale nadają się do stosowania w warunkach domowych, jak również do użytku profesjonalnego.Linia produktowa VersaChem zawiera wysokiej wytrzymałości kleje, żywice epoksydowe, masy uszczelniających, silikony, plasteliny naprawcze, smary, środki ochronne i czyszczące, anaeroby oraz produkty do napraw awaryjnych. Marka VersaChem jest rozpoznawalna na całym świecie. Produkty oferowane są w ułatwiających aplikację opakowaniach.
 

  • Nielsen Chemicals

Produkty marki Nielsen Chemicals to wyznacznik wysokiej jakości skutecznych kosmetyków do pielęgnacji auta. Firma została założona przez Duńczyka, Borga Nielsena, 40 lat temu. Obecnie Nielsen jest w całości firmą brytyjską posiadającą bazę produkcyjną w hrabstwie Derbyshire. Nielsen wytwarza i dostarcza środki czyszczące, pielęgnacyjne i konserwacyjne dla przemysłu samochodowego. Szeroki asortyment wysokiej jakości produktów eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.
 

 

Oferta produktów:

środki do czyszczenia wnętrza, neutralizatory zapachów, środki do polerowania, dressingi, szampony, środki do mycia szyb, środki do czyszczenia kół i opon, środki do usuwania wosku, środki do usuwania brudu drogowego i środki do warsztatów.