Produkty Menzerna dla przemysłu samochodowego - Lakiernictwo


 

Menzerna jest największym dostawcą rozwiązań w zakresie systemów polerskich dla niemieckich koncernów samochodowych. Produkty tej marki doskonale sprawdzają się w zakresie wykańczania powłok lakierniczych i elementów wnętrz.

 

Aplikacja OEM - pasty polerskie, gąbki i materiały ścierne Menzerna i technologia
(*OEM – Producenci sprzętu oryginalnego)

 

Menzerna produkuje systemy past polerskich, gąbki i materiały ścierne dostosowane do specjalnych potrzeb przemysłu samochodowego, które stosuje się w celu wyeliminowania wad powłoki lakierowej czy zbyt grubych warstw lakieru. Za pomocą past i akcesorii polerskich istnieje mozliwość  wykonania tego procesu szybko, bez żadnych widocznych pozostałości.

 

Powlekane elementy wnętrz samochodów - emulsje polerskie Menzerna - efekt lustra w krótkim czasie

 

Bardzo wrażliwym elementem wnętrz samochodów na temperaturę krótko po aplikacji  są powłoki poliuretanowe. Nie mogą być przegrzane podczas polerowania. Kontrolując temperaturę powierzchni polerowanej emulsje polerskie Menzerna dają wspaniały efekt lustra w krótkim czasie.

 

 

Elementy metalowe - połysk i efekt stali nierdzewnej z pastami Menzerna

 

Głęboki połysk i efekt stali nierdzewnej na elementach aluminiowych czy metalowych daje polerowanie tych elementów pastami Menzerna. Po zastosowaniu preparatów polerskich Menzerna, elementy mogą być odtłuszczone w niskich temperaturach w sposób bezpieczny dla środowiska, dużo wcześniej zanim będą poddane anodowaniu (elektrolityczna oksydacja).

 

 

Profesjonalne warsztaty lakiernicze i pasty polerskie Menzerna wyznacznikiem jakości usług

 

Profesjonalni lakiernicy i warsztaty lakiernicze oraz detailerzy potrzebują szybkiego i opłacalnego systemu polerskiego do usuwania śladów po szlifowaniu, nadmiaru lakieru i śladów użytkowania. Linia past polerskich Menzerna jest produktem wieloletniego doświadczenia w procesach polerskich w przemyśle samochodowym. W połączeniu z narzędziami Menzerna, tworzą one zgodny system naprawczy do uszkodzeń lakierów, który daje to, czego oczekują profesjonaliści: jakość, szybkość pracy i stabilność procesu polerskieo.