Motip » farby i lakiery w aerozolu, lakiery specjalistyczne, spraye techniczne


 

Motip Dupli Group jest największym w Europie producentem farb i lakierów w aerozolu, lakierów specjalistycznych, sprayów technicznych, środków do konserwacji pojazdów oraz kosmetyków samochodowych. Firma dokłada wszelkich starań aby prezentować w swoich działaniach modelowe podejście w zakresie bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, efektywności i satysfakcji klienta. Motip Dupli Group bez wątpienia jest kluczowym na rynku graczem, który wyznacza kierunek i trendy rozwoju w sektorze produkcji aerozoli!


MOTIP - "No 1 Aerosols in Europe" - linia produktów przeznaczona głównie dla motoryzacji, w skład której wchodzą produkty do konserwacji i pielęgnacji samochodów (również rowerów), lakiery samochodowe i tuningowe oraz produkty techniczne dla warsztatów samochodowych. W ofercie także lakiery uniwersalne o kolorystyce RAL.

PRESTO - linia produktów przeznaczonych dla warsztatów samochodowych. Podstawowa baza produktów to szpachle, spraye techniczne, lakiery specjalistyczne, preparaty do konserwacji progów, podwozi oraz profili.

COLORMATIC - produkty przeznaczone dla profesjonalistów, oparte na najwyższej technologii produkcji aerozoli. W ofercie systemy naprawcze dla lakierników, szpachle, produkty do gruntowania, produkty do wykończeń lakierniczych, maszynki do nabijania aerozoli i puszki "półprodukty" gotowe do wypełnienia lakierem.