Roberlo Disolac + » lakiety i podkłady samochodowe - 9000 kolorów!


 

Disolac + to jedno z najbardziej wszechstronnych rozwiązań lakiernicznych dla branży przemysłowej. System złożony z 24 pigmentów i ponad 30 żywic umożliwia stworzenie ponad 9000 kolorów, występujących zarówno w opcjach jedno i dwuskładnikowych.

 

 

 

Rozwiązanie firmy Roberlo zawiera receptury wszystkich najbardziej popularnych na rynku systemów kolorów (RAL, BS, NCS, PANTONE), a także wiele innych, stworzonych specjalnie dla konkretnych zastosowań przemysłowych, włącznie z kolorami do samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. Dodatkowo oprogramowanie Disolac + zawiera dokumentację techniczną i karty bezpieczeństwa.

Uzupełnieniem systemu DIsolac+ są produkty takie jak: podkłady jedno i dwuskładnikowe, utwardzacze, rozpuszczalniki i specjalne dodatki pozwalające osiągnąć różne efekty wykończenia: struktra, mat, półmat i inne.

Wszystkie produkty systemu Disolac+ są weryfikowane i odpowiednio dostosowywane, tak by były nie tylko najlepsze jakościowo, ale i zgodne z europejskimi normami środowiskowymi.