Sprzęt warsztatowy » pistolety lakiernicze, dystrybucja sprężonego powietrza


 

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy pistolety lakiernicze, urządzenia do przygotowania powietrza, systemy dystrybucji sprężonego powietrza oraz złącza pneumatyczne i węże. Nasi klienci mogą wybierać najnowocześniejsze urządzenia bazujące na najbardziej aktualnych światowych trendach technologicznych.

Marki:

AEROMETAL S.A - to Hiszpański producent i dystrybutor sprzętu na całym świecie. Firma założona w 1920 roku przez A. Lopeza, obecnie znajduje się w Parets de Velles w przemysłowej części Barcelony. Aerometal był pionierem sprzętu w Europie i nadal znajduje się w czołówce na rynku międzynarodowym. Posiada ponad 90 letnią historię i prowadzona jest obecnie przez trzecie pokolenie Lopez. Oferowane produkty przeznaczone są zarówno dla motoryzacji, przemysłu jak i do dekoracji. Firma dba o jakość i innowacyjność swoich produktów , opracowała własny systém ECO & T ( ECO logy& Transfer) dzięki któremu oszczędza się energię o 25% do 30%. W Polsce firmę reprezentuje wyłączny dystrybutor Aeromexim z siedzibą w Komorowie. Od 1998 roku firma ta zajmuje się importem i sprzedażą sprzętu do lakierowania natryskowego.
 

HAMACH – to marka 40 letnich doświadczeń i technologia nowoczesnego systemu szlifierskiego i próżniowego odsysania. Gama produktów obejmuje nie tylko niezbędny do prac warsztatowych narzędzia i urządzenia, lecz także szeroki asortyment środków pomocniczych. Hamach proponuje doskonały efekt końcowy, wysoką jakość i serwis w Polsce. Produkty to: szlifierki oscylacyjne i pneumatyczne, odkurzacze, ściernice ręczne, klocki szlifierskie, gąbki szlifierskie, sprzęt warsztatowy, pistolety lakiernicze.
 

Produkty:

Pistolety lakiernicze: konwencjonalne, HVLP, ECO&T, pistolety automatyczne, do dekoracji i znaków drogowych.
Akcesoria: szybkozłącza wraz z końcówkami do nich, wskaźnik ciśnienia, regulatory przepływu, przewody spiralne, przemysłowe przewody, sitka do górnych i dolnych przewodów, uszczelniacze do dolnych zbiorników, płyny do konserwacji pistoletów, sitka papierowe, regulatory ciśnienia, zbiorniki ciśnieniowe, filtry powietrza, myjki do pistoletów lakierniczych.