Menzerna  ::  Pasty polerskie  - lakiery samochodowe


 

Pasty polerskie menzerna to najwyższej klasy materiały polerskie, produkcji niemieckiej, przeznaczone zarówno dla użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego. Używają ich serwisy lakiernicze, warsztaty, salony car detailingu (car detailing to usługa, która skupia się na kompleksowym czyszczeniu i przywracaniu do najlepszego możliwego stanu powłok lakierniczych, włącznie z nakładaniem wosków itp.) producenci mebli, łodzi, i innych gałęzi przemysłu, gdzie najważniejszy jest doskonały efekt pracy polerskiej uzyskany w jak najszybszym czasie.

 

Promalak-Południe - Hurtownia lakiernicza dla profesjonalistów

 

Naszą bogatę ofertę past polerskich kierujemy głównie do profesjonalistów - zapraszamy do współpracy sklepy detaliczne, hurtownie, serwisy samochodowe, warsztaty lakiernicze, salony car detailingu oraz  fabryki mebli.

 

 

Produkty - Pasty polerskie  firmy menzerna

 

Menzerna Super Heavy Cut Compound 300
pasta polerska

 

To najbardziej agresywna z nowych past polerskich menzerny. Została stworzona specjalnie do pracy z najtwardszymi i najbardziej zniszczonymi lakierami samochodowymi. Zapewnia doskonały poziom korekcji lakieru, osiągany w czasie znacznie krótszym w porównaniu z konkurencyjnymi pastami polerskimi. Doskonale radzi sobie nawet z głębokimi defektami lakieru. Usuwa zmatowienia powstałe po papierze wodnym o gradacji 1500. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, po zastosowaniu menzerny Super Heavy Compound, wykończ powierzchnię pastą Medium Cut Polish 2500 lub najnowszym produktem - menzerna 3in1. Pasta poleska SHCC 300 nie zawiera silikonu.

menzerna Heavy Cut Compound 400
pasta polerska

 

- kolejna pod względem siły tnącej pasta polerska. Gwarantuje doskonały poziom korekcji lakieru, zapewniając przy tym bezkonkurencyjne wykończenie powierzchni. Bardzo dobrze radzi sobie nawet z głębokimi defektami lakieru. Usuwa zmatowienia powstałe po papierze wodnym o gradacji 1500.

menzerna Heavy Cut Compound 1000
pasta polerska

- to trzecia pod względem ścierności pasta polerska. Zapewnia doskonały poziom korekcji lakieru, osiągany w czasie znacznie krótszym w porównaniu z konkurencyjnymi pastami polerskimi. Doskonale radzi sobie nawet z głębokimi defektami lakieru. Usuwa zmatowienia powstałe po papierze wodnym o gradacji 1500.

menzerna HCC 1000 przeznaczona jest do wszystkich typów lakierów, zarówno nowych jak i starszych aut. Pasta poleska PG 1000 nie zawiera silikonu

menzerna Heavy Cut Compound 1100
pasta polerska

 

- następna z linii agresywnych past polerskich, dawniej znana pod nazwą FG 500 . Pasta poleska HCC 1100 nie zawiera silikonu. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, po zastosowaniu menzerny Heavy Cut Compound, nadaj wysoki połysk pastą Medium Cut Polish 2500.

menzerna Medium Cut Polish 2500
pasta polerska

 

 

- to pasta polerska o umiarkowanej mocy, przeznaczona do usuwania lekkich i średnich niedoskonałości lakieru. Produkt ten stanowi rewelacyjne połączenie właściwości ściernych i wykańczających, pozostawiając odnawianą powłokę w wysokim połysku. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, wykonując pracę dwóch środków polerskich. menzerna MCP 2500 usuwa zmatowienia powstałe po papierze wodnym o gradacji 2500. Nie zawiera silikonu.

Dla uzyskania najlepszych efektów, po zastosowaniu menzerny MCP 2500 nadaj powierzchni lakieru wysoki połysk pastą wykończeniową FF 3000 / SF 3500..

menzerna Final Finish 3000
pasta polerska wykończeniowa

 

to jedna z najlepszych, wykończeniowych past polerskich. Skutecznie niweluje defekty lakieru w postaci drobnych zarysowań i hologramów. Po zakończonej pracy pozostawia doskonały, wysoki połysk. Ze względu na to, że pasta SF 3000 jest łatwa do spolerowania, ceniona jest zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów detailingu.

Pasta poleska FF 3000 przeznaczona jest do użycia z miękkimi, piankowymi padami polerskimi. Produkt ten nie zawiera silikonu, usuwa szlif o gradacji 3000.

menzerna Super Finish 3500
pasta polerska szybkoschnąca

 

Jedna z najlepszych wykończeniowych past polerskich na świecie, dawniej znana pod nazwą SF 4000. Jej receptura w całości oparta została na nanotechnologii, zawiera najlepszej jakości mikrocząsteczki ścierne. Dzięki zastosowaniu wyjątkowej mieszanki płynnych środków polerujących, produkt ten pozwala na usunięcie defektów lakieru w postaci drobnych zarysowań i hologramów, pozostawiając doskonały połysk. Ze względu na to, że pasta SF 3500 jest łatwa do spolerowania, ceniona jest zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów detailingu.

Pasta poleska SF 3500 nie zawiera silikonu i przeznaczona jest do użycia z miękkimi, piankowymi padami polerskimi, usuwa szlif o gradacji 3000.

menzerna Sealing Wax Protection
wosk polerski w mleczku

 

- jest doskonałej jakości, profesjonalnym woskiem polerskim w mleczku. Dzięki idealnym właściwościom wykańczającym nadaje długotrwały i wysoki połysk oraz zapewnia ochronę lakieru przed czynnikami atmosferycznymi. Posiada niewielką ilość mikrocząsteczek ściernych, pozwalających usunąć niewielkie defekty

menzerna POWER LOCK PROTECTION
najwyższej klasy powłoka polimerowa

 

- przeznaczona do wszystkich typów lakierów samochodowych. Najbardziej charakterystyczne cechy produktu to doskonała, długo utrzymująca się powłoka ochronna i rewelacyjny efekt wizualny typu "wet look". Produkt jest łatwy w aplikacji, a najlepszy efekt pozwala uzyskać na nowych i świeżo wypolerowanych samochodach (polecamy przeprowadzenie pełnej korekty lakieru przed nałożeniem sealanta). Sekret produktu tkwi w wyrafinowanej mieszance polimerów, które tworzą pewnego rodzaju wirtualną zbroję, chroniąc lakier naszego samochodu.

 

menzerna Power Protect ultra
2w1 usuwa mikrozarysowania i chroni lakier

 

to przełomowy produkt typu 2w1, która usuwa mikrozarysowania i zapewnia długotrwałą ochronę lakieru. Skład stanowią najwyższej jakości mikrocząsteczki ścierne oraz doskonała mieszanka wosków naturalnych i syntetycznych. Po zastosowaniu produktu otrzymamy lakier o perfekcyjnym wykończeniu i głębokim połysku, który będzie na długo zabezpieczony przed działaniem wszelkich czynników atmosferycznych.

Produkt nie zawiera silikonu, nie pozostawia również śladu na uszczelkach i plastiku.

menzerna 3in1
usuwa średniej wielkości zarysowania, wykańcza powierzchnię i zapewnia długotrwałą ochronę lakieru.

 

to przełomowy produkt typu 3w1, który usuwa średniej wielkości zarysowania, wykańcza powierzchnię i zapewnia długotrwałą ochronę lakieru. Skład stanowią najwyższej jakości mikrocząsteczki ścierne oraz doskonała mieszanka wosków naturalnych i syntetycznych. Po zastosowaniu produktu otrzymamy lakier o perfekcyjnym wykończeniu i głębokim połysku, który będzie na długo zabezpieczony przed działaniem wszelkich czynników atmosferycznych.

Produkt nie posiada silikonu, nie pozostawia również śladu na uszczelkach i plastiku.

menzerna Endless Shine
wosk polerski w płynie

 

to pierwszy tego typu wosk polerski w płynie (quick detailer) niemieckiego producenta. Został szczegółowo zaprojektowany, aby szybko i skutecznie zapewnić głęboki połysk i nadać ochronę na prawie każdej powierzni. Dzięki swoim właściwościom czyszczącym, bez problemu usuwa z lakieru kurz, ślady po deszczu, czy odciski palców, pozostawiając czystą powierzchnię o głębokim połysku. Można go stosować nawet po każdym myciu samochodu.

Endless Shine sprawdzi się również przy odnawianiu plastików, opon czy szyb. Quick detailer menzerny jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy spryskać powierzchnię i przetrzeć miękką mikrofibrą pozostawiając niewiarygodnie śliską, antystatyczną i błyszczącą powierzchnię. Oprócz wizualnych aspektów zapewnia doskonałą ochronę, nawet jako samodzielny produkt, minimalizując osiadani brudu.

menzerna Control Cleaner
profesjonalny płyn czyszczący

 

to profesjonalny płyn czyszczący, wspomagający inspekcję powłoki lakierniczej podczas polerowania maszynowego. Dawniej znany pod nazwą Top Inspection Resztki pasty polerskiej pozostające na powierzchni lakieru po polerowaniu maszynowym mogą wypełniać drobne defekty ukrywając prawdziwy stan polerowanej powierzchni.

Aby tego uniknąć należy dokładnie oczyścić lakier z pozostałości pasty. Dzięki zastosowaniu Control Cleaner możliwa staje się ocena rzeczywist ego efektu korekcji lakieru.Nie zawiera silikonu. Bezpieczny do użycia w warsztatach lakierniczych.

menzerna Liquid Matt
pasta matująca

 

- pasta matująca, która zapewnia równomierne zmatowienie powierzchni, odpowiadające papierowi ściernemu o gradacji 1500. Optymalnie przygotowuje powierzchnię przed lakierowaniem. Zwiększa przyczepność i wyrównuje naprawiany obszar w wyjątkowo jednorodny sposób. Zapewnia ogromną oszczędność czasu i doskonale nadaje się do przygotowania większych powierzchni przeznaczonych do lakierowania. Liquid Matt sprawdzi się również podczas usuwania ekstremalnie ciężkich zarysowań lakieru. Po jej użyciu łatwo wypolerujesz zmatowiałą powierzchnię np. za pomocą past HCC400/ HCC500. Zawiera wysokiej jakości minerały matujące.

Przedstawiciele Handlowi - KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi:

  • Woj.  śląskie:

Michał Wionzek
tel.: 604 248 283
e-mail:
michal@promalak-poludnie.pl

  • Woj.  opolskie:

Grzegorz Olszewski
tel.: 608 886 906
e-mail:
grzegorz@promalak-poludnie.pl

  • Woj. małopolskie:

Tomasz Góra
tel.: 604 248 281
e-mail:
tomasz@promalak-poludnie.pl

  • Woj. podkarpackie:

Marcin Cyankiewicz
tel.: 608 482 075
e-mail: 
marcin@promalak-poludnie.pl